Ankara YÖS Kursu

Ülkemizden yurt dışına öğrenim için giden öğrencileri hepimiz biliyoruz. Diğer Türk devletleri veya Arap devletlerinden ülkemize eğitim görmek için gelen çok sayıda öğrenci bulunuyor. YÖS kursu, bu öğrencilerin üniversitelere kabul edilirken girdikleri sınava hazırlanmalarını sağlıyor. YÖS, Yabancı öğrencilerin girdiği bu sınav sonrasında başvurdukları üniversitede sıralamaya girerek o üniversitede öğrenim görme hakkı kazanmalarına olanak tanır.

Eğitim görmek, bunu kaliteli bir yerde yapmak herkesin hakkıdır. Ancak bunun için sınavlardan başarı sağlamak ve çok çalışmak gerektiği de bir gerçektir. Bunun için ülkemizde üniversiteyi kazanma için girilen sınav olan YKS’nin yabancı öğrencileri için denkliği YÖS’tür. Bu sınavı her üniversite yakın bir zamanda alınan kararla birlikte kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır.

 

Neden YÖS Kursu Almalısınız?

Kurs kapsamında sizlere harika bilgiler öğretilmektedir. Kısa zaman diliminde sınavlara hazırlanmanız açısından hızlı ancak kaliteli bir şekilde eğitim verilir. Bu sayede yabancı öğrenciler bu sınavları kazanmak için hazır duruma gelir. Ankara YÖS kursu almanız için pek çok sebep bulunuyor.

  • Geleceğinizi şekillendirmeye her gün 1 adım daha yaklaşın.
  • En iyi üniversiteleri kazanma şansınızı arttırın.
  • Türkiye’de eğitim ve öğretim görmeye hak kazanın.

YÖS sınavı ile birlikte ülkemizde geçerliliği olan pek çok sınav bulunur. SAT, MATURA, ACT, ABITUR, IB gibi uluslararası sınavlarda elde edeceğiniz başarılı sonuçlarda ülkemizdeki üniversiteler tarafından kabul edilmektedir.

Kursumuz ve Ankara YÖS

Uzman eğitmenler ile öğrenim görebileceğiniz kursumuz ile birlikte kısa zamanda kaliteli bir eğitim ile hayalinizi gerçekleştirme istemez misiniz? Kursumuzda kalabalık sınıflar yerine anlamanın ve anlatmanın en kolay olduğu kişi sayısınca dersler verilir. Bu sayede her öğrenci ile neredeyse birebir ders ortamı yakalanmaya çalışır.

  • Ücretsiz rehberlik hizmeti
  • Ücretsiz yayın ve aktiviteler
  • Öğrenci takibi ve etütler
  • Konaklama
  • Uzman eğitim kadrosu

Ankara YÖS ile birlikte eğitim kurumumuz sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Başvuru süreciniz dâhil size ücretsiz bir şekilde destek olan kurumumuz ile birlikte başarınıza başarı katacağınız aşikârdır. Ankara’da faaliyetlerini sürdüren kursumuza sizleri de en yakın zamanda bekleriz.