TYT – AYT Matematik Yaz Kampı

YKS, öğrencilerin hayatlarını değiştirecek olan sınavın ta kendisidir. Burada alınan başarı veya başarısızlık ile geleceğinizi değiştiren bir adım atabilirsiniz. Bu sınava hazırlık belki de her şeyden daha önemlidir. Eğitim kurumumuz, sınavın ne demek olduğunu bilen ve bu konuda gereken tüm özeni gösteren uzman kişilerden oluşmuştur. YKS matematik yaz kampı ile birlikte sizde başarıya giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

Etika Eğitim olarak  liseler için YKS (TYT- AYT) yaz kampı matematik derslerinde birebir veya grup eğitimleri şeklinde çözümler sunuyoruz. Her bireyin öğrenme hızı ve düzeyi farklıdır. Öğrencilerin öğrenmeye olan ilgi ve dikkatleri de eğitimlerinde bizim için çok önemli.

Yazları eğlence zamanıdır. Ancak geleceği şekillendirecek olan böyle bir sınavda hem eğlence hemde dersi bir arada götürmek önemlidir. Kursumuzda da öğrencilerimizi sıkmadan güzel aktivitelerle birlikte harika bir ders anlatımı sunuyoruz. Yaz kampı ile birlikte matematik gibi bir derste kullanılan tüm teknolojik aletlerle birlikte görsel, işitsel bir ders anlatımı yapıyoruz.

Kamplarla birlikte öğrencilerimiz matematik konusunda artık korkmayacak. Çünkü uzman eğitmenlerimizle birlikte az kişilik sınıflarda anlatılan bu derslerle birlikte sizlere kaliteli bir eğitim sağlıyoruz. Başarıya giden yolun en önemli adımında kaliteli bir eğitim almanızı ve matematik gibi bir dersten başarılı olmanızı sağlıyoruz.

Kursumuz ve YKS Matematik Yaz Kampı

YKS matematik yaz kampı boyunca hem kaliteli bir ders hemde eğlenceli aktivitelerle dolu bir dönem sizleri bekliyor. Uzman eğitmenlerimizle birlikte verdiğimiz bu eğitimlerde sizin öğrenmeniz için en kolay ve pratik çözümler gösterilmektedir. İnsanların en çok dikkat ettikleri şeylerden bir tanesi olan kaliteli bir eğitime giden yolda bizimle birlikte yürümeye hazır mısınız?

 • 1 – 3 kişilik sınıflar veya 8 – 12 kişilik sınıflar
 • Birebir özel ders anlatımları (tercihe göre)
 • Bilgisayar programları ile ders anlatımları (Zaman zaman)
 • Sıkıldığınızı anladığımızda çeşitli aktiviteler
 • Butik sınıf kültürü ve kaliteli bir eğitim
 • Uzman eğitmenler

Bu eğitime 9, 10, 11 ve 12. sınıflar katılabilir. Okul müfredatına paralel gider.

Kursumuza gelerek tüm bu fırsatlardan sizlerde yararlanabilirsiniz. TYT – AYT matematik yaz kampı ile birlikte harika zamanlar geçireceğiniz bir kurs almaya hazır mısınız? Eğitim kurumumuz yıllardır başarılı bir şekilde öğrencilerini YKS sınavına hazırlamakta ve binlerce kişiye bu konuda yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir eğitim almak ve sınavda başarılı olmak istiyorsanız bizim tanışmanızın vakti gelmiştir.

 • Öğrenci öğrenme düzeyleri takip edilir.
 • Öğrenmenin gerçekleştiğini görmek için dönütler alınır ( Yaprak testler, taramalar, deneme sınavları.. vb.)
 • Başarısız konular tespit edildiğinde
 1. Başarısızlığın nedeni bulunur.
 2. Öğrenciye çözüm yolları sunulur.
 3. Tekrarlar yapılır (Birebir özel ders  öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme düzeyine göre.)
 4. Tekrar dönütler alınır ( Yaprak test, klasik sorular, deneme ve taramalarla konunun anlaşılıp anlaşılmadığı ortaya konur. Konu anlaşılmadıysa yeni çözümler bulunur.)
 • Motivasyon, algı çalışmaları yapılır.
 • Dikkat
 • Kaygı
 • Kariyer planlama
 • Hızlı Okuma Teknikleri
 • Okul, aile, kurs arasında iletişim kurulur.
 • Doğru hedeflere doğru yollardan ulaşması için iyi bir rehberlik yapılır.

Kurumumuz öğrenci merkezli eğitim anlayışla eğitim vermektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım; programın ya da modülün sonunda öğrencilerin kendilerinden beklenilen yeterliliklerden neleri yapabildikleri ile ilgilenmektedir. Bizler öğrencilerimizin hedef belirlemelerinde, hedeflerine ulaşmada karşılaştıkları zorlukları çözmede yol göstericiyiz.

Matematik Yaz Kurslarımız toplam her program 100 saattir. Haftada 5 gün şeklinde yapılır. Kurslarımız 1 ay sürer. 1 ayda TYT matematik-geometri, AYT matematik-geometri konularını bitirebilirsiniz.

Matematik yaz kursu ücreti için kurumuzu arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir