Yabancı Dil Kursları Ankara

Etika Eğitim, MEB aldığı bir kararla dil kursları yabancı isim kullanmasını yasaklamıştı. Ethica Language School olan yabancı dil kursları markamız Etika Eğitim ile birlikte Bilişsel Akademi olarak birleştirildi.

Dil öğrenimi günümüzde giderek büyük bir önem arz etmektedir. “Bir dil bir insan, iki dil iki insan” sözü ile durumu net bir şekilde özetleyebiliriz. Yabancı dil kursları 3 – 4 yaşlarından itibaren başlayan ve hayatınız boyunca alabileceğiniz kurslardandır. Sınav, iş ve başka nedenlerden dolayı bu kurslara ihtiyaç duyulmaktadır.

Hangi amaçla kurs alabileceğinizi şu başlıklar altında toplayabiliriz.

  • YDS, IELTS ve diğer sınavlarda başarı sağlamak için.
  • Geleceğinizi şekillendirmek ve kendinizi geliştirmek için.
  • Küçük yaşlarda çocuğunuzun tazecik hafızasını dil eğitimi ile güçlendirmek için.
  • Yurtdışı hayatınızda ve çalışmanızda sizlere yardımcı olması için.

Yukarıdaki nedenlerden dolayı dil kurslarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Günümüzde Türkiye’de dahi iş ilanlarında çoğu zaman dil gereksinimi olduğunu fark etmişsinizdir. İşte bu nedenlerden dolayı bir dil öğrenimi yapmak geleceğiniz için attığınız adımların içerisinde belkide en değerlisidir.

Yabancı dil okulu alarak pek çok avantaj elde edersiniz. Bu avantajlardan bazıları şu şekildedir.

  • Kendinizi geliştirme konusunda iyi bir adım atarsınız.
  • Geleceğinize yatırım yaparsınız.
  • Dünyaya daha farklı bir gözle bakarsınız.
  • Yabancı kaynakları ilk olarak kendinizin okumasının keyfine varırsınız.

Hangi amaçla olursa olsun dil öğrenimi size çok şey kazandıracaktır. Gerek öğrenim gerekse meslek hayatınız boyunca ekstra bir dil bilmenin faydalarını göreceksiniz.

Kursumuz ve Yabancı Dil Kursları

Uzman eğitmenler eşliğinde dil kursu almak ister misiniz? O halde Etika Eğitim olarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Eğitimlerimiz alanında uzman ve çoğu yabancı olan öğretmenler tarafından verilmektedir.

  • 1 -3 kişilik sınıflarda alacağınız eğitimlerle ister hafta sonu, isterseniz hafta içi kaliteli bir şekilde dil öğrenimi gerçekleştirebilirsiniz.
  • 8 – 12 kişilik sınıflarda alacağınız eğitimler sonucunda hafta sonu toplamda en az  8 saat dil eğitimi gerçekleştirilmektedir.

Eğitim kurumumuz sizi sosyal hayatınızda da rahatsız etmeye devam eder. Kursumuzdan ayrıldıktan sonra yabancı dil kursları etkili olabilmesi için sizlere whatsapp, instagram, youtube gibi ortamlardan video, sözler ve daha pek çok farklı şekillerde eğitim verir. Kimi zaman dışarıda günlük hayatta verilen eğitimler kimi zamansa kursumuzda verilen kaliteli eğitimlerle birlikte her zaman sizlere hizmet etmekteyiz.

Kurumumuz Ankara‘ da butik dil kursudur. Öğrenci sayılarımızı az tutmaktayız. Bu sayade kurslarımıza yabancı dil eğitimi için gelen kursiyerlerimizle daha fazla ilgilenme fırsatı buluyoruz.