Online Hızlı Okuma Kursu

Online hızlı okuma kursu ile okuma ve anlama hızınızı bir ayda en az iki katına  çıkarın! Evet, yanlış duymadınız. Okuma ve anlama hızınızda %100 artış.

Etika Hızlı Okuma Kursu,online hızlı okuma, kişiye özel eğitim içeriği ve uygulamalar hazırlaması, sürekli olarak seviyeyi kontrol etmesi, kordinasyonlu bir eğitim sunması raporlama sistemi ile öğrenci, öğretmeni ve veliyi bilgilendirerek tüm hızlı okuma programlarından ayrışmaktadır.

Online hızlı okuma ve anlama kursumuz alışıla gelmiş klasik hızlı okuma eğitimlerinden bir çok yönde farklılık gösterir.

Hızlı Okuma ve Gelişiminiz

Sistemimiz sizlere her gün yapmanız gereken egzersizleri (takistoskop, gruplama, hızlı okuma vs..) sunar. Sizler günlük olarak bu egzersizleri yaparsınız. Yapmış olduğunuz çalışmalardan elde edilen verilerle gelişiminizi takip edebilirsiniz. Yani kursiyerin gelişiminin, veli ve öğretmen tarafından takip edilebildiği, raporlandığı bir sistemle çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Sistemle ilgili bazı özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

 1. Sistemde egzersiz yapılmaya başlandığı ilk andan itibaren yapılan her egzersizin seviyesi veri tabanına kayıt edilir.
 2. Bir sonra ki günde yapılacak egzersizlerin seviyesi veri tabanına kayıt edilen en son egzersizin seviyesini baz alır. Böylelikle aşamalı bir eğitim ile seviye gelişim durumlarının raporunu geri bildirimler ile alabilirsiniz.
 3. Her öğrencinin seviye gelişim durumuna göre sistem kendini her çalışma sonunda yeniden düzenler. Bu şekilde her bireye özgü bir çalışma programı düzenler.
 4. Sisteme katılacak olan her bireyin eğitim grubuna göre sisteme kaydı yapılır.
 5. Öğrencinin seviyesine göre okuyacağı metinler de farklılık gösterir. Bu şekilde katılacağı eğitimde öğrenciler için derslerine yardımcı olacak metinler okuyarak hem hızlı okumayı öğrenip hem de derslerinde başarı sağlarlar.

Online Hızlı Okuma Eğitimini

İstediğiniz zaman internet bağlatısı olan her yerden eğitiminize erişim sağlayabilirsiniz.
Hızlı okumanın geliştiği bir bireyde dikkat ve konsantrasyon  aynı oranda artar. Buna bağlı olarak anlama oranı da artar. Öğrencilerin derslerinden sonra okunan metinler ile alakalı sorular sorarak anlama oranındaki artışlar rakamsal ve grafik olarak raporlamasını alabilirler.

 

İNTERNET ÜZERİNDEN

HIZLI OKUMA

 

 • HERYERDEN ERİŞİM
 • ONLİNE PRATİK
 • 7/24 DESTEK

149./TL

 

YÜZYÜZE

HIZLI OKUMA

 

 • TAKSİTLİ 600TL
 • PEŞİN 500 TL
 • BİREBİR EĞİTİM

 

600./TL