Bilişsel Akademi Kursu

İngilizce ve hızlı okuma kursları ile eğitim hayatına başlayan Bilişsel Akademi, Ankara Kızılay’da hizmet vermektedir. Eğitimlerimize zaman içerisinde YÖS, SAT ve diğer eğitim kurslarını ekledik. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen yabancı uyruklu çok sayıda kişiye Türkçe öğreten kurumumuz 2011 yılında kurulmuştur. Kurumsal ve bireysel eğitimler vermekteyiz. Eğitimlerimizin yanı sıra yabancı ve Türk birçok eğitim kurumuna verdiğimiz danışmanlık hizmetlerimizle yardımcı olmaktayız.

Kursumuz MEB onaylı eğitimler vermektedir. İngilizce kursu eğitimlerimiz 3 yaş ile başlamaktadır. Çocuklarda, çift dilli yabancı dil eğitimi vermekteyiz. Çift dallı yabancı dil eğitimlerimiz ile diğer İngilizce kurslarına örnek teşkil etmekteyiz. GMAT, GRE gibi akademik sınavlara öğrenci yetiştirmekteyiz. Uluslararası geçerliliği olan IELTS, TOEFL, PAE, PTE ve hazırlık atlama gibi sınavlara hazırlıkta yüzde yüz başarı elde etmekteyiz.

 Neden Bilişsel Akademi

Kariyer ve kişisel eğitime dair kurumsal ve bireysel eğitimler veren Bilişsel Akademi, Ethica Language School  ve Etika Eğitim markaları ile de tanınmaktadır. Akademimiz  SAT, YÖS, Hızlı Okuma kursları gibi eğitimlerde kendi yayınlarını kullanmaktadır. Kendi yayınlar dışında eğitim içerikler üretmektedir. Ürettiğimiz içerikleri Youtube gibi kanallarda paylaşmaktayız. Böylece herkesin faydalanmasını sağlamaktayız.

Bir kurumdaki eğitimin kalitesi, eğitim kadrosunun uzmanlığı, kursiyerlerinin başarısı, kullanılan materyallerin kalitesi ve eğitim sistemi ile belli olur. Kendine has teknikleri bulunan kurumumuz sadece Türk öğrenhızlı okuma teknikleri kursucilerin değil İran’dan Mısır’a, Rusya’dan Hollanda’ya kadar dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerin başarısına tanık olmuştur. Yüksek lisans yapmak isteyenleri , lisans eğitimine devam etmek isteyen ön lisans öğrencileri DGS’ ye, memur olmak isteyenleri KPSS’ ye hazırlar.

Bilişsel Akademi Kurs Programı 

Her bir eğitim kursumuzun programı ve yaş sınırı farklıdır. En fazla ihtiyaç hissedilen İngilizce kursumuza 3 yaşından itibaren her yaştan kişi katılabilir. 3 ila 14 yaşa arası çocuk, 14 ila 18 yaş arasındakilere Genç eğitimlerimizi uygulamaktayız. İngilizce’nin yanı sıra çift dalda Rusça, İspanyolca, Almanca, Japonca ve Çince eğitimlerimiz vardır.

Kursiyerlerin eğitimlerinde yüzde 100 başarıyı yakalayabilmesi için danışmanlık hizmetlerimiz vardır. Her öğrencinin danışmanlık aldığı eğitimcilerimiz bulunmaktadır. Kursumuzdaki eğitimlerimizi, sanal dünya ve telekomünikasyonun yardımı ile evde de devam ettirmekteyiz. Hızlı okuma, İngilizce ve sınavlara hazırlık kurslarının yanında kişisel gelişim eğitimlerimiz de oldukça popülerdir.

 

One thought on “Neden Bilişsel Akademi Kursları”

  1. Güler yüz, samimi bir atmosfer ve elbette ki alanlarında uzman eğitmenler. Bunların hepsi burada var. Bundan dolayı başarılı olmanız da doğal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir