LİSE MATEMATİK BİREBİR VE GRUP EĞİTİMLERİ

Etika Eğitim olarak  liseler için matematik derslerinde birebir veya grup eğitimleri şeklinde çözümler sunuyoruz. Her bireyin öğrenme hızı ve düzeyi farklıdır. Öğrencilerin öğrenmeye olan ilgi ve dikkatleri de eğitimlerinde bizim için çok önemli.

Lise Matematik Kursu

Etika Eğitim ile birlikte matematik kursu almaya hazır mısınız? Eğitim kurumumuzda sizlere özel olarak kaliteli bir şekilde eğitimlerimiz devam ediyor. Lise matematik kursu ile birlikte sizlerin üniversite sınavlarına ve derslerinize hazırlık konusunda başarılı olmanızı sağlıyoruz. Uzman eğitmenlerimizle birlikte butik sınıf kültüründe bir eğitim almak ister misiniz?

  • Matematik, öğrencileri sıkmayacak düzeyde anlatılmaktadır.
  • Dersten öğrencinin uzaklaşmaya başladığı anlaşılırsa aktivitelerle ders eğlenceli bir şekle büründürülür.
  • Konu anlatımları ile başlayan kursumuz ardından yaprak test çözümleri ile pekiştirilir.
  • Deneme sınavlarında öğrencilerin durumları devamlı takip edilir. Eksik konusu varsa tespit edilir ve o konu üzerine yoğunlaşılır.

Bununla birlikte öğrencilerimize düzenlediğimiz çeşitli aktivitelerle birlikte iyi bir hava yakalanmaya çalışılır. Öğrencinin dersten sıkılmaması için sürekli sürpriz bir çalışma ortamı oluşturulur. Tüm sınıfın katıldığı bir ders anlatımı ile birlikte harika zamanların geçirilmesi amaçlanır. Lise matematik kursu sizlere en fazla yararın sağlandığı dönemlerden bir tanesi olarak kayda geçer.

Kursumuz ve Lise Matematik Eğitimleri

Matematik kursu boyunca uzman eğitmenlerimiz her zaman öğrencilere yardımcı olurlar. Öğrencilerin durumu devamlı takibimizde olur. Bununla birlikte ebeveynlerle devamlı irtibatta kalır ve bilgilendirme konusunda sınır tanımayız. Üniversite kazanımı sırasında atılan bu değerli adımla birlikte matematik gibi bir dersten başarılı olunmasının sırrını sizlerle paylaşıyoruz.

Eğitim kurumumuzda;

  • Uzman eğitmenlerle kaliteli ders anlatımları
  • Butik sınıf kültürü (1 – 3 veya 8 – 12 kişilik sınıflar)
  • Tercihe göre birebir özel eğitimler
  • Uygun ve ekonomik fiyatlar
  • Özel grup indirimleri

Yukarıdaki gibi bir öğrencinin lise matematik eğitimleri kapsamında başarılı olabilmesi için her şey tarafımızca düşünülmüştür. Bununla birlikte sizlere oldukça kaliteli bir şekilde eğitim verilmekte ve bunun meyvelerini hem okulda hemde sınavda aldıkta farkına varmaktasınız. Eğitim kurumumuz, öğrencilerle içli dışlı bir ortamda rehberlik ve psikolojik desteklerle birlikte sadece derse değil onu aynı zamanda sınavlara da hazırlar. Psikolojik anlamda çocuğun sınava hazırlanması ile birlikte alınacak verim oldukça yüksektir. Sınavda başarılı olmak, kaliteli bir eğitim almak için sizde bizi tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir