Bilişsel Akademi Farkı İle Çocuklara İngilizce Eğitimi

Bilişsel Akademi farkı ile çocuklara yönelik İngilizce kursu hiç İngilizce öğrenmemiş, çok az İngilizce öğrenmiş ya da öğrendiği İngilizce dilini geliştirmek isteyen çocuklarımız için hizmet vermektedir. Çocuklarımıza dil eğitimi verirken özellikle şarkı ve oyunlar ile yabancı dile ısınıp öğrenmelerini sağlamaktayız. Çocuklarınız İngilizce eğitimlerimizde neler öğrenir;

İngilizce Kursları
 • Yenilikçi müfredat ile çocuklarımız yaşlarına uygun sınıflarda İngilizce uzman eğitmeninden en uygun telaffuzla dil eğitimlerini alırlar. Böylece çocuk İngilizce kursları en üst düzeyde verim almaktasınız.
 • Her çocuğun öğrenme aşaması farklılık göstermektedir. Çocukların öğrenme gelişimlerine göre programlar hazırlayarak en etkili dil öğrenimini sağlamaktayız.
 • Çocuklarınızın dil seviyeleri ilerledikçe, Öğrenilmiş kelimeler yeni içerikler ile entegre edilerek bütün bir eğitim alması sağlanarak dilin anlaşılması sağlamlaştırılır.
 • Çocuklar öğrendikleri kelimeleri alıştırmalar ve oyunlar ile pekiştirirler.
 • İngilizce öğrenmekten ziyade pratik yapmak çok önemlidir. Gurup içi konuşma pratikleri ile özgüvenleri destekleyerek konuşmalarını ilerletmekteyiz.
 • Aynı yaş guruplarına klasik İngilizce tekerleme ve şarkılar öğretilerek İngilizceye maruz kalmaları sağlanır ve eğlenerek öğrenirler.

 

Çocuklara Özel İngilizce Kursu Hizmetlerimiz

Çocuğunuzun öğrenmesi yavaş ya da çok çabuk dikkati dağılıyor olabilir. Çağımızın en büyük sorunlarından biri de dikkat dağınıklığıdır. Çocuk kalabalık ortamda öğrenme güçlüğü yaşamaktadır. Bu nedenle daha az öğrencinin olduğu küçük guruplarda çalışma ihtiyacı hissetmektedir. Bu öğrencilerimiz için özel sınıflarımızda birebir eğitim imkanı sağlayacağı çocuklara özel İngilizce kursu hizmeti sunmaktayız.

Busieness Class olarak açtığımız özel sınıf guruplarımızda birebir eğitimle birlikte çocuğunuzun etkili öğrenmesinin keyfini çıkartabilirsiniz. Guruplarımızda çocuklara özel İngilizce kursu sınıflarında verdiğimiz birçok hizmet bulunmaktadır.

Özel İngilizce Kursu Gruplarımız

İş yoğunluğundan kursa gelemeyen yetişkinler ve çocuklarımız için özel İngilizce kursu hizmetlerimiz;

 • Sınıflarımız 1- 3 kişiliktir.
 • Eğitim süresi ve saati kursiyerimizin saatine göre ayarlanıp uygun günler ayarlanabilmektedir.
 • 6 seviye İngilizce eğitimini 6-8 ay arasında bitirme
 • TOEFL ve IELTS sınavlarına en etkili şekilde hazırlayıp taban puan alma garantisi vermekteyiz. Taban puanı alamayan öğrencimize taban puanı alana kadar kursu tekrar ücretsiz olarak vermekteyiz.
 • Çalışanlar için mesai problemi olmadan dilediği zamanda özel İngilizce kursu imkânını sağlamaktayız.
 • Kurs dışında sosyal medya araçları aracılığı ile gün boyunca kursiyerimizi İngilizceye maruz bırakmaktayız.

 

6 thoughts on “Çocuklara Özel İngilizce Eğitimleri”

 1. ingilizce kurslarınızda en beğendiğim şey her hafta arayıp çocuğumla İngilizce konuşmanız. Oğlum konuşurken çekinmiyor. Hatalar var ama hata yapması onu İngilizceden soğutmadı. Başka bir kurstan sizin kursa gelmiştim. Duyarlı velilerimiz bizim reklamı yapar diyordunuz. Az da ben sizin reklamınızı yapmak istiyorum. Çocuklar için ingilizce kurslarını Ankara’ daki herkese tavsiye ederim.

 2. 3 yaş İngilizce kursu araştırıken bir arkadaşım tavsiye etti. İlk başta biraz sıkıntı yaşasakta kızımın İngilizce şarkılara eşlik etmesi benimle konuşmaya çalışması mükemmel. Öz verili bir kurum.

 3. Buradan size tekrar tekrar teşekkür etmek istedim. 6. sınıf oğlum hızlı okuma eğitimlerine katıldı. Özel bir okulda okuyor. Kitapları ve ders çalışmayı sevdirdiniz. Ne desem hakkınızı ödeyemem.

 4. Hızlı okuma kursu yaz dönemine yönelik olarak sunmuş olduğunuz eğitim programlarınıza topluca katılım göstermek istiyoruz. Mail adresi üzerinden ulaşın lütfen!

 5. Dil eğitiminizdeki başarınıza 10 üzerinden 10 veriyorum. Bizim sınıf İngilizce konusunda yüzde yüz başarıyla kurs programını tamamladı.

 6. Ankara’da kişisel gelişim konusunda kesinlikle bir numara sizsiniz. Neden mi? Çünkü kızım kısa bir süre içerisinde hızlı okuma kurs programını tamamladı. Sonrasındaki başarısına ben dahi inanamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir