Uzun yıllar farklı isimde eğitim veren kurumumuz franchise sistemlerinin eğitim anlayışını geliştirememesi, kendilerini ve kullandıkları sistemi yenileyememesi, kursiyerlere olan maliyetleri arttırmaları, eğitim verdikleri kurumlarda aynı kaliteyi sağlayamamaları, ticari kaygılardan dolayı kaliteden ödün vermeleri ve bu işi sadece maddi çıkar olarak görmelerinden dolayı yeni bir anlayış ve yeni bir isimle tamamen öğrenci merkezli eğitimlerimize devam etmekteyiz.

Etkin hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitiminde ve diğer eğitimlerde bilinçli velilerin ya da bireylerin eğitim planlamalarında araştırmacı olduklarını marka isimler yerine marka eğitmenlere gittiklerini gördük. Bugüne kadar kurumumuzda eğitim alan binlerce kişinin memnuniyeti sayesinde çok iyi fısıltı reklamı oluşturduk ve bu sayede franchising sisteminden çıkıp kendi eğitim sistemimizle yola devam etmeye karar verdik.

Her birey farklı ve özeldir. Bireysel farklılıkları dikkate alan kurumumuz öğrenme ve anlama hızınıza göre göre bireysel eğitimler planlamaktadır. Ethica Language School markasıyla dil eğitimlerinde farklılık yaratan kurumuz öğrenci ve aile danışmanlığı olmak üzere sınavlara yönelik butik tarzda diyebileceğimiz bireyselleştirilmiş eğitimler dışında hızlı okuma ve anlama; dikkat, hafıza, zeka odaklanma geliştirici eğitimler disleksi, öğrenme bozukluğu, dikkat dağınıklığı, akıl oyunları eğitimleri yanında kişisel gelişim eğitimleri ve kurumsal eğitimler verilmektedir.