Geometri Özel Ders Ankara

Geometri, sınavlara ve okula hazırlık kapsamında alınması gereken en önemli derslerden bir tanesidir. Görsel zekâ üzerine yoğunlaşılan bu ders boyunca öğrencilere birebir veya az kişilik sınıflarda konu anlatımı gerçekleştirilir. Geometri özel ders ile birlikte sizlerde son derece kaliteli bir eğitim alma yolunda emin adımlar atabilirsiniz.

Bazı dersler vardır ki, anlatım teknikleri ile rahatlıkla öğrenilebilir. Görsel anlatımlarla ve objelerle desteklenen geometri dersi de bizim için öyle bir derstir. İçerik ve anlam bakımından ezbere dayalı olmayan ve görsel algı üzerine kurulu olan bu derste sınavlarda başarı kazanmanız için en ince ayrıntılar anlatılmaktadır. Eğitim kurumumuz ezber yerine tamamen öğrenmeye dayalı bir şekilde her bir dersi başarıyla anlatmaktadır. Peki, ders anlatma tekniklerimiz nelerdir?

 • Öncelikli olarak branş hocalarımız tarafından konu anlatımı yapılır.
 • Konu anlatımı akabinde hemen yaprak testlerle anlatılan konunun üzerinden geçilir.
 • Burada yapılan hatalar birebir değerlendirilerek öğrenciye neler yapması gerektiği ve soruya nasıl bakmayı gerektiği anlatılır.
 • Birkaç ünite işlendikten sonra genel soru çözümleri veya genel denemelerle birlikte öğrencinin hafızası taze tutulmaya çalışılır.

Geometri özel ders boyunca yukarıdaki gibi tamamen işlevsel bir şekilde ders anlatımı yapılır.

Kursumuz ve Geometri Özel Ders

Bütün özel derslerde olduğu gibi geometride de uzman eğitmenlerimizle kaliteli bir eğitim fırsatı sağlıyoruz. Burada önemli olan noktanın kesinlikle ezber değil, mantıkla kavrama olduğunun altını bir kez daha çiziyoruz. Yaklaşan sınavlara hazırlık aşamasında gerekirse dersleri yoğunlaştırıyoruz.

Birebir şekilde işlenen dersler sizlere pek çok şey katacaktır. En önemlisi sınıfta tek kişi siz olacaksınız ve öğretmeniniz sizinle teke tek ilgilenecektir. Ancak bunun haricinde 1 – 3 kişilik sınıflarda da eğitim alabilirsiniz. Özellikle 3 kişi ile birlikte grup indirimlerimizden yararlanma şansınız bulunur.

Geometri özel ders, Etika Eğitim ile birlikte sizlere son derece profesyonel bir şekilde verilir. Lise, üniversite veya diğer sınavlara hazırlık aşamasında sizlerde Geometrinin hiçte korkulmayacak bir ders olduğunu kısa zamanda kavrayacaksınız. Başarınıza başarı katabilmek için önemli olan her şeyi bizde öğrenebilirsiniz.

Özel Ders Geometri 

Geometri derslerinde sorun yaşayanlar için birebir özel ders. Geometri eğitimlerimiz kişinin seviyesine ve öğrenme hızına göre planlanır. Geometri sorularını çözemeyenler, geometri okul derslerine takviye almak isteyenler, sınavlarda geometri sorularını yavaş çözenler için birebir çözümler.

Özel ders öğretmenlerimiz kitap yazarı öğretmenlerdir.

Eğitimlerimize psikologlarımız yönlendirme yapar.

1 ders 40 dakikadır.

Dersler öğrencinin öğrenme ve anlama hızına göre planlanır.

 • Öğrenci öğrenme düzeyleri takip edilir.
 • Öğrenmenin gerçekleştiğini görmek için dönütler alınır ( Yaprak testler, taramalar, deneme sınavları.. vb.)
 • Başarısız konular tespit edildiğinde
 • Başarısızlığın nedeni bulunur.
 • Öğrenciye çözüm yolları sunulur.
 • Tekrarlar yapılır (Birebir özel ders  öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme düzeyine göre.)
 • Tekrar dönütler alınır ( Yaprak test, klasik sorular, deneme ve taramalarla konunun anlaşılıp anlaşılmadığı ortaya konur. Konu anlaşılmadıysa yeni çözümler bulunur.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir