Hızlı Okuma Eğitim Süreleri

Hızlı okuma eğitimleri LKS, YKS ( TYT-AYT ), DGS, ALES ve KPSS hazırlanan kursiyerlerimiz için programa eklenmiş. Etkin hızlı okuma tekniklerinin sorular üzerinde uygulaması amaçlanmış olup kursiyerlerimize faydalı olmak adına kurum olarak sınavlarda kullanacakları teknikler, sınavlarda dikkat edilmesi gereken hususlar, zaman kullanımı ve özellikle paragraf sorularının çözümlerinde dikkat edilmesi gerekenler anlatılmakta ve sorular üzerinde uygulamalar ve çeşitli sınav materyalleri üzerinde egzersizler yapılmaktadır. Zihin haritaları, kavram haritaları, sihirli satırlar ve not alma teknikleri uygulamalı olarak gösterilmektedir. Bu eğitime yetişkin serbest gruplar katılmayabilir. Bu eğitimler için her hangi bir ücret talep edilmeden ek zaman konulmuştur.

Eğitimlerimiz süresi sizlerin yoğunluklarına göre planlanmıştır. Size uygun eğitim süresini seçebilirsiniz.

Eğitim sürelerinin uzatılmasına etkin hızlı okuma eğitimlerimiz karar verir. Grubu yeterli görmezlerse eğitim sürelerini direkt uzatırlar.

1 Ay Süreli Hızlı Okuma Eğitimleri

1 ay sürer. Eğitimler haftada bir gün yapılır. Kursa başlangıçta iki gün yapılır. 1 ayda toplam 5 gün ders işlenir. 4 ders şeklinde yapılır. Sınav teknikleri anlatılacaksa 5-6 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

2 Hafta Süreli Hızlı Okuma Kursları

Haftada 2 gün 5 ders şeklinde yapılır. Sınav teknikleri anlatılacaksa 6 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

2 Hafta Süreli Hızlı Okuma Kursu

Hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimimiz 3 hafta sürmektedir. Eğitimler haftada iki gün 3 ders şeklinde yapılır( İlk haftaki dersler 4 saat olarak işlenir.) . Sınav teknikleri anlatılacaksa 4 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

Hızlı Okuma Eğitici Eğitimleri

Hızlı okuma eğitici eğitimlerimiz 3 aşamadan oluşur:

  1. Aşama: 3 hafta hafta 2 gün hızlı okuma kurslarına katılım. Kurs sonunda MEB onaylı hızlı okuma sertifikası
  2. Aşama: Eğitmen olarak hızlı okumada dikkat edilecek hususların verilmesi, kitaplarımız ve online hızlı okuma sistemimizin farklı uygulamaları, hızlı okuma ile ilgili teorik bilgilerin verilmesi.
  3. Aşama: Hızlı okuma stajı. Uzman hızlı okuma eğitmenlerimizle derslere girilir, uygulamalar yaptırtırılır.