DGS Matematik Kursu

DGS, 2 yıllık öğrenimlerini 4 yıla çıkarmak isteyen öğrencilerin girdiği dikey geçiş sınavı isminde bir sınavdır. Bu sınavla birlikte ön lisans programlarının yerine lisans programlarına geçiş yapabilirsiniz. DGS matematik kursu ise size bu sınavı kazanma konusunda rehberlik edecek en önemli bilgileri vermeyi amaçlar.

Etika Eğitim olarak DGS matematik derslerinde birebir veya grup eğitimleri şeklinde çözümler sunuyoruz. Her bireyin öğrenme hızı ve düzeyi farklıdır. Öğrencilerin öğrenmeye olan ilgi ve dikkatleri de eğitimlerinde bizim için çok önemli.

Etika Eğitim Kurumu olarak matematik derslerinin ne kadar basit olduğunun farkındayız. Bu basitlikle birlikte sizlere kaliteli bir eğitim vermenin yollarını da biliyoruz. İşte bundan dolayı bu dersten korkmamanız gerektiğini henüz ilk eğitimimiz sonucunda anlıyorsunuz. Matematik ezber dersi değil, mantık dersidir. Her kişinin mantığı farklı olsa ve farklı seviyelerde çalışsa da matematik her mantığa girebilecek düzeydedir. İşte biz eğitimlerimizde size bunu öğretiyor, yaşatıyor ve gösteriyoruz.

DGS gibi hayatınızın en önemli sınavlarından bir tanesi için öncelikli olarak konu anlatımları, test çözümleri ve deneme sınavları tarzında bir anlatımımız oluyor. Buraya kadar zaten klasik olan şeylerdir. Ancak konu anlatımları sırasında kullandığımız teknolojik materyaller ile birlikte sizin görsel hafızanızdan da destek almanızı sağlıyoruz. Bunun yanında butik sınıf anlayışı çerçevesinde matematik gibi basit ama ilgi gerektiren bu derste dahi sizlerin başarılı olmasını sağlıyoruz. DGS matematik eğitimlerine katılarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Etika ve DGS Matematik Kursu

Eğitim kurumumuzda uzman eğitmenler aracılığı ile bu kurs sizlere sağlanmaktadır. Henüz ilk dersten ne kadar doğru bir tercih yaptığınızı anlıyorsunuz. Eğitmenlerimiz ders bitse de gitsek havasında olmayıp öncelikli olarak sizlere konuyu öğretme amacı taşırlar. İşte bu nedenlerden dolayı şimdiye kadar pek çok kişiye DGS gibi zorlu bir sınavı kazanması sırasında aracılık yaptık.

DGS matematik özel ders, hayatınızın dönüm noktası olacaktır. Ön lisans programlarını tamamladıktan sonra hayatın ne demek olduğunu daha iyi kavrarsınız. İşte bu sebeple DGS gibi bir sınava girip hayatınızı daha iyi bir yöne çevirmek için çabalarsınız. Bu sebeplerden dolayı lisans programlarında başarı elde edebilmeniz için sizlere en kaliteli eğitimleri veriyoruz. Hayatınıza yön vermeyi amaçladığınız bu dönemde alacağınız matematik kursu ile birlikte başarıya giden yolda kapıları ardında kadar açacaksınız.

DGS Özel Dersler ve Grup Eğitimleri

Etika Eğitim,  grup ya da özel ders alan öğrencilerin öğrenmedeki bireysel farklılıkları takip ederek her öğrencinin öğrenme düzeyini arttırır. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Öğrenci öğrenme düzeyleri takip edilir.
 • Öğrenmenin gerçekleştiğini görmek için dönütler alınır ( Yaprak testler, taramalar, deneme sınavları.. vb.)
 • Başarısız konular tespit edildiğinde
 1. Başarısızlığın nedeni bulunur.
 2. Öğrenciye çözüm yolları sunulur.
 3. Tekrarlar yapılır (Birebir özel ders  öğrencinin öğrenme hızı ve öğrenme düzeyine göre.)
 4. Tekrar dönütler alınır ( Yaprak test, klasik sorular, deneme ve taramalarla konunun anlaşılıp anlaşılmadığı ortaya konur. Konu anlaşılmadıysa yeni çözümler bulunur.)
 • Motivasyon, algı çalışmaları yapılır.
 • Dikkat
 • Kaygı
 • Kariyer planlama
 • Hızlı Okuma Teknikleri
 • Okul, aile, kurs arasında iletişim kurulur.
 • Doğru hedeflere doğru yollardan ulaşması için iyi bir rehberlik yapılır.

Kurumumuz öğrenci merkezli eğitim anlayışla eğitim vermektedir. Öğrenci merkezli yaklaşım; programın ya da modülün sonunda öğrencilerin kendilerinden beklenilen yeterliliklerden neleri yapabildikleri ile ilgilenmektedir. Bizler öğrencilerimizin hedef belirlemelerinde, hedeflerine ulaşmada karşılaştıkları zorlukları çözmede yol göstericiyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir