Ankara KPSS Kursları

Kpss Kursu, kamuya eleman almak amacıyla, yapılan sınavların ön hazırlık aşamasıdır. ÖSYM tarafından yapılan bir sınav olması sebebiyle, sınavlarını yüksek bir puan alarak geçmek önem taşır. Kamuya alınacak elemanlar, bu sınavlar ile belirlenir. Alınan puanların yüksekliği, aranma şansını arttıran en önemli kriterdir. KPSS sınavları lise, ön lisans ve üniversite düzeyi olmak üzere belir kategorilerde yapılır. Bu sınavlar, ilk olarak 1999 yılında yapılmaya başlanmıştır. Sınavlara, istenen eğitim kurumlarından mezun olma şartı aranır. Ayrıca, sınavın yapılacağı tarihte mezun olacak seviyede olanlarda, sınava girme hakkını elde ederler. Her birey, sadece kendi mezun olacağı seviyenin sınavına girebilir. Sınavlara isteyen istediği sayıda girme hakkına sahiptir. Fakat devler dairelerine yerleşmek için 35 yaş sınırı olduğu için bu yaştan sonra atamalar zor olmaktadır.

KPSS Kursu Seçimlerinde Butik Dershane Farkı

Firmanın hizmetleri, sadece Kpss Kursu ile sınırlı değildir. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren firma, alanındaki öncü kuruluşlardan birisidir. Bu alanda başarılı işlere imza atan firma, yurt dışında da pek çok eğitim kurumlarına danışmanlık hizmetini de başarı ile vermektedir. Eğitim sınıflarında, kalabalık gruplar yerine küçük sayıda kursiyere hizmet sunan firma, bu yönüyle başarıyı hedefler. Butik dershane mantığı ile yola çıkan firmanın, başarısının sırrı burada gizlidir. Firmanın ders notları, pek çok İnternet ortamında paylaşılmaktadır. Böylece, daha çok insanın yararlanabilmesi için farklı yollarla kişilere ulaşım sağlanmış olunur.

Bilişsel Akademi MEB Onaylı KPSS Kursu

En fazla 12 kişiden oluşan sınıflarda, öğrenme imkanının artması hedeflenmiştir. Eğitim kadrosu, tecrübeli ve alanında belirli bir seviyeye gelmiş öğretmenlerden oluşur. MEB onaylı olan kursta, KPSS için az kişinin bulunduğu sınıflarda, etkin öğrenme metodu uygulanır. Böylece verilen eğitimden en fazla verimin alınması sağlanır.

Kalabalık sınıflarda yapılan derslerde istenen verimin alınması zorlaşır. Bu sebeple, kurslarımızda az kişi ile verimli derslerin yapılması ilk öncelik olmaktadır. KPSS kursunda verilen kaynak kitaplar, içerikleri ile oldukça yararlı olmaktadırlar. Konuların can alıcı noktalarını bilen ve buraya dikkat çeken sorular ile sınavlarda başarı hedeflenir. Sizlerde, sınav dönemlerinde köklü ve başarılı işlere imza atmış firmamız ile yola çıkarak, istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz.

KPSS kursları dışında DGS Kursu, ALES Kursu hakkında bilgi isterseniz lütfen linkleri tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir