Eğitim Süreleri

PAYLAS !Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Reddit0Share on Tumblr0
 • Untitled-2Sınav teknikleri eğitimi TEOG, YGS-LYS, DGS, ALES ve KPSS hazırlanan kursiyerlerimiz için programa eklenmiş. Etkin hızlı okuma tekniklerinin sorular üzerinde uygulaması amaçlanmış olup kursiyerlerimize faydalı olmak adına kurum olarak sınavlarda kullanacakları teknikler, sınavlarda dikkat edilmesi gereken hususlar, zaman kullanımı ve özellikle paragraf sorularının çözümlerinde dikkat edilmesi gerekenler anlatılmakta ve sorular üzerinde uygulamalar ve çeşitli sınav materyalleri üzerinde egzersizler yapılmaktadır. Bu eğitime yetişkin serbest gruplar katılmayabilir. Bu eğitimler için her hangi bir ücret talep edilmeden ek zaman konulmuştur.

  Eğitimlerimiz süresi sizlerin yoğunluklarına göre planlanmıştır. Size uygun eğitim süresini seçebilirsiniz.

  Eğitim sürelerinin uzatılmasına etkin hızlı okuma eğitimlerimiz karar verir. Grubu yeterli görmezlerse eğitim sürelerini direkt uzatırlar.

  BİR

  1 ay sürer. Eğitimler haftada bir gün yapılır. Kursa başlangıçta iki gün yapılır. 1 ayda toplam 5 gün ders işlenir. 4 ders şeklinde yapılır. Sınav teknikleri anlatılacaksa 5-6 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

  İKİ

  Haftada 2 gün 5 ders şeklinde yapılır. Sınav teknikleri anlatılacaksa 6 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

  ÜÇ

  Hızlı okuma ve sınav teknikleri eğitimimiz 3 hafta sürmektedir. Eğitimler haftada iki gün 3 ders şeklinde yapılır( İlk haftaki dersler 4 saat olarak işlenir.) . Sınav teknikleri anlatılacaksa 4 ders olarak işlenir. 1 ders süresi 40 dakikadır. Eğitimler tamamlandıktan sonra eğitmenimiz belirlediği günlerde okuma ve anlama hızlarının ölçümleri için gruba randevu verilir.

 • PAYLAS !Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Pin on Pinterest0Share on LinkedIn0Share on StumbleUpon0Share on Reddit0Share on Tumblr0